Müşteri Hizmetleri


Misyonumuz Ve VizyonumuzHer zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla ispenyum.com hizmetinizde. Elif Kitabevi olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Elif Kitabevi olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle iletişime geçebilir ve siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elif Kitabevi yayın hayatına 1972 yılında başladı. İlk etapta İstanbul Pendikte faliyet gösterdi. Şuan Türkiye'nin en büyük kitap standlarına sahip olan Elif Kitabevi dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin satış alanından sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız.

Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatına soktuk.

İlerleyen süreçlerden ispenyum.com olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.